Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Puszczykowo - Ogłoszenia sprzedaży działek

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 249 000 zł2 392 m² 522,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w malowniczej części Puszczykowa - Puszczykówku - przy ulicy Czarnej. Ulica Czarna to krótka, utwardzona droga, a prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł1 169 m² 760,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna wyjątkowa działka budowlana Puszczykowo Sprzedam zagospodarowaną, bardzo atrakcyjną działkę budowlana o pow. 1169m2. o wymiarach około 34m x 34m, przy ulicy 3 maja/sokoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 400 000 zł2 942 m² 475,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działki na sprzedaż, puszczykowo ul. Podgórna 24a i 22 , przy bezpośrednim zjeździe z głównej drogi na Mosinę. Na przeciwko znajduje się szkoła. Łączna powierzchnia wynosi 2.942.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 392 m² 522,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Puszczykowo przy lesie, 2392 M2 media W ulicy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2392 m , położona w Puszczykowie. To idealna lokalizacja dla osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 000 zł1 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chciałbyś zamieszkać w malowniczym otoczeniu lasów, w fantastycznym mieście-ogrodzie zwanym zielonymi płucami Poznania? Spełnij swoje marzenie o domu w Puszczykowie, kupując tę.

Szczegóły ogłoszenia

817 500 zł1 635 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, świetnie zlokalizowana, działka budowlana (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (6mn)) o powierzchni całkowitej 1635 m , położona w Puszczykowie (niwka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 200 m² 516,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Puszczykowo - ul. Cyryla Ratajskiego w pobliżu Wielkopolski Park Narodowy , niepowtarzalna działka budowlana o pow. 1200 m2 , działka w drugiej linii zabudowy , wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł2 743 m² 627,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, rozległa działka budowlana położona w sercu malowniczego Puszczykowa, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej. Idealna przestrzeń pod budowę rezydencji dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł1 233 m² 696,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o domu w miejscu, gdzie codziennie budzisz się ciszą, zielenią i zapachem lasu, a jednocześnie masz pełen dostęp do infrastruktury miejskiej ta oferta jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł1 557 m² 719,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki bezpośrednio przy lesie? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Dogodnego dojazdu do Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 000 zł1 359 m² 889,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną dla konesera o pow, 1359m2 szer 312m dł 45m ,z planem zagospodarowania,( dom II kondygnacyjny + garaż wolnostojący), nieogrodzona, media -prąd, wodą gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 514 400 zł5 048 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 5048 m , położony w Starym Puszczykowie jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 743 m² 725,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, z mpzp, o powierzchni 2743 mkw, szeroki front, okolica ul Kraszewskiego Dojazd- drogą brukowaną z chodnikiem dla pieszych media - prąd, woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł2 161 m² 895,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W prestiżowym puszczykowie starym Prestiżowa lokalizacja tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym | Media w drodze | mpzp pod budowę rezydencji | Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 445 m² 633,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną, przestronną działkę o powierzchni 2445 m2, położoną w najatrakcyjniejszej dzielnicy Puszczykowa Niwka, przy ul.J. Matejki. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 392 m² 522,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 392 m² 522,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazyjnie z powodu przeprowadzki sprzedam urokliwą działkę budowlaną. Położona jest w jasnym nasłonecznionym miejscu przylegającym do pachnącego sosnowego lasku. Wybuduj na niej nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czarna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 288 889 zł2 392 m² 538,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja w Puszczykowku! Masz dość hałasu i marzysz o własnym kawałku natury? Oto 2392 m2 działki budowlanej w otoczeniu pachnących lasów sosnowych,tuż przy Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Libelta

Puszczykowo,wielkopolskie

429 000 zł601 m² 713,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 1624.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Puszczykowo,wielkopolskie

920 000 zł1 279 m² 719,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1279 m , położona w Puszczykowie (niwka) przy ul. Nadwarciańskiej, między ulicami Słowiczą a Jeździecką. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czarna

Puszczykowo,wielkopolskie

1 288 889 zł2 392 m² 538,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa okazja w Puszczykowku! Masz dość hałasu i marzysz o własnym kawałku natury? Oto 2392 m2 działki budowlanej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Libelta

Puszczykowo,wielkopolskie

499 000 zł601 m² 830,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Puszczykowo,wielkopolskie

485 000 zł910 m² 532,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki w kameralnej okolicy tuż pod lasem, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując tę unikatową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Libelta

Puszczykowo,wielkopolskie

599 000 zł601 m² 996,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

990 000 zł1 699 m² 582,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 992/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 720 000 zł2 282 m² 753,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod zabudowę jednorodzinną w wyjątkowej lokalizacji w Puszczykowie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży działki o pow. 2.282 m2 położonej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Powstańców Wielkopolskich

Puszczykowo,wielkopolskie

2 499 000 zł2 882 m² 867,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży 4 sąsiednich działek budowlanych - jedynie wszystkich 4 razem - o łącznej powierzchni 2.882m2, znajdujących się W DRUGIEJ LINII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stroma

Puszczykowo,wielkopolskie

2 970 000 zł4 072 m² 729,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji premium działka budowlana 40 arów uzbrojona mpzp Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Starym Puszczykowie nr 303/8 o powierzchni 4072 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zalesie

Puszczykowo,wielkopolskie

1 230 000 zł2 460 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, puszczykowo Stare. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w niezwykle prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Janaszka

Puszczykowo,wielkopolskie

1 250 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Puszczykowie w otulinie wpn Położenie - w Puszczykowie, ul Janaszka ( nr 176/27) powiat poznański. Wielkość 2500 m2 Uzbrojenie - media w drodze. Zabudowa jednorodzinna. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piękna

Puszczykowo,wielkopolskie

759 000 zł1 266 m² 599,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** Pragniesz zamieszkać w malowniczym otoczeniu lasów i jezior, w fantastycznym mieście-ogrodzie zwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przy Murze

Puszczykowo,wielkopolskie

970 000 zł1 088 m² 891,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod zabudowę jednorodzinną w wyjątkowej lokalizacji w Puszczykowie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży działki o pow. 1088 m2 położonej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zalesie

Puszczykowo,wielkopolskie

695 750 zł1 265 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, puszczykowo Stare. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w niezwykle prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Mazurska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 250 000 zł2 239 m² 558,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż działka budowlana w Puszczykowie. - działka nr 1806/12 - Powierzchnia: 2239m2 - Kształt zbliżony do prostokąta - Wymiary: - front: 32 m. - boki: ~57 m. - tył: 39 m. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

392 000 zł700 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w podpoznańskim puszczykowie. Oferowana nieruchomość ma 700 m2. Najważniejsze jej zalety to: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

569 000 zł1 001 m² 568,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do kupna atrakcyjną, świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną w Puszczykowie. Działka o powierzchni 1001 m2 (proporcje 25/40 m), teren płaski, kształt jak na załączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Puszczykowo,wielkopolskie

569 000 zł1 001 m² 568,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tym razem zapraszamy w spokojne miejsce, w okolice Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz pięknych nadwarciańskich terenów! W imieniu naszego Klienta oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

1 100 000 zł5 048 m² 217,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży świetnie położona nieruchomość gruntowa, stanowiąca 3 działki o łącznej powierzchni 5048 m2, w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Puszczykowo,wielkopolskie

260 000 zł403 m² 645,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja - Puszczykowo, ul. Dworcowa 8 - Polecam do zakupu, małą działkę budowlaną o powierzchni 403 m2, w kształcie prostokąta, której szerokość frontu wynosi 14 metrów. Dla danej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

492 075 zł1 215 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam bardzo korzystnie położoną działkę budowlaną w Puszczykowie (a dokładniej w Puszczykówko), w otoczeniu domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

1 190 000 zł5 048 m² 235,74 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij