Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Wspólna

Wspólna, Puszczykowo, wielkopolskie

  • 2 500 zł
  • 64,50 m²
  • 38,76 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Kuleta

Skontaktuj się

Dom, ul. Wspólna

Wspólna, Puszczykowo, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 500 zł

64,50 m²

38,76 zł/m²

Dom, ul. Wspólna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 500 zł 64,50 m² 38,76 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
65 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

65 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka domu 64,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: część domu; rok budowy: 2003
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 65 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: OSA Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 59/4398/ODW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz do wynajęcia nieruchomości w spokojnej i przyjaznej okolicy w Puszczykowie? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Dom o pow. użytkowej 64,5 m2 z ogródkiem o pow. ok. 65 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Puszczykowie - przy ul. Wspólnej.

Oferowana na wynajem nieruchomość stanowi wydzieloną część domu jednorodzinnego z niezależnym wejściem i wydzielonym ogródkiem.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - PARTER o pow. (...)

Agent

Magdalena Kuleta

601 054...

601 054 063

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.